SMS Web Api Skrypty Testowa bramka sms Zastosowania Cennik Kontakt Regulamin Informacje Podłącz się do nas - Rejestracja lub Zaloguj
logo operatora GateSMS.Eu

WYSYŁKA SMS     ODBIÓR SMS     EMAIL2INFO     NARZĘDZIA DLA DEWELOPERÓW     ☎ 48 22 350 7 000 

Aplikacja dla systemu Android
wspólnie tworzymy całość
Mini serwer sms
Oferujemy Państwu prawdopodobnie najkorzystniejszą ofertę wysyłek sms dostępną na rynku masowej obsługi wysyłek sms.
Dzięki naszej aplikacji każde urządzenie z systemem Android obsługujące sieć GSM może zostać przemienione w profesjonalny serwer sms.

Jak to działa?
Aby wysłać sms potrzebne nam jest urządzenie działające pod kontrolą systemu Android i obsługujące sieć GSM oraz karta sim dowolnego operatora. Wystarczy teraz tylko połączyć to urządzenia (np. telefon) z siecią internet i webApi gatesms aby uzyskać profesjonalny skryptowy dostęp do automatycznych wysyłek sms. A dostęp do panelu administracyjnego pozwoli Ci zachować kontrolę nad urządzeniami oraz wysyłkami.
Wymagania techniczne
Możliwości techniczne współczesnych modułów GSM instalowanych w urządzeniach przenośnych to prędkość wysyłki 11 sek/sms (300 sms/h). Jedyną możliwością zwiększenia prędkości jest rozbudowywanie modułów GSM.
Możliwości techniczne
System Android w wersji >= 17 () Obsługa 2 kart sim
Korzyści finansowe
Większość operatorów sieci komórkowych proponuje nielimitowany dostęp do usług sms, zazwyczaj w cenie abonamentu lub jako usługi dodatkowe w ofertach pre-paid. Średnio najtańszy abonament wynosi 40 zł brutto lub w ofertach pre-paid 15 zł brutto miesięcznie.
Oferujemy nieograniczony dostęp do usług realizowanych przez nasz system sms. Oddajemy do Twojej dyspozycji wygodne i uniwersalne WebApi za pomocą którego szybko i łatwo dostarczysz swoim aplikacjom dostęp do milionów telefonów komórkowych na całym świecie.
Tworzymy uniwersalne połączenie pomiędzy technologią GSM a internetem. Udostępniamy naszym Klientom możliwość realizacji masowych wysyłek sms, kampanii sms, sms mailing'ów.


Masowa wysyłka sms - narzędzie www

Po zalogowaniu do systemu znajdują się podstawowe narzędzia do przeprowadzenia samodzielnej wysyłki sms. Potrzebna Ci będzie baza numerów (tutaj masz instrukcję przygotowania pliku). Po przejściu do zakładki KONTAKTY możesz załączyć swoją bazę i zaimportować za jednym kliknięciem. Jeżeli wszystko przebiegnie pomyślnie Twoja baza będzie znajdować się w grupie bez grupy. W kolejnym kroku przechodzisz do narzędzia WYŚLIJ SMS i na formularzu definiujesz treść oraz funkcje wysyłki. Na końcu należy wybrać grupę kontaktów do której chcemy wysłać wiadomość i zatwierdzić.
Po zalogowaniu znajdują się dodatkowe opisy, w razie pytań zawsze możesz na nas liczyć.

Zarejestruj się i przetestuj nasze usługi za darmo. Zawsze możesz zrezygnować bez ponoszenia konsekwencji.
Rejestracja - ponad 20 darmowych smsów na start

Komunikaty


GateSMS.Eu integrator masowych usług sms dla automatycznych systemów teleinformatycznych. Naszym klientom oferujemy szybki routing wiadomości w niskiej hurtowej cenie.
WebApi: Java, php, asp, ruby, dowolna inna platforma, internetowa bramka sms, premium sms, informacje przez email
© 2002 - 2020 MAK - Wersja systemu: 1.5 Czas generowania strony: 0.022 sek.

Dzisiaj jest: 20/09/2020 10:55:10
Pokaż QR Foto Kod