SMS Web Api Skrypty Testowa bramka sms Zastosowania Cennik Kontakt Regulamin Informacje Podłącz się do nas - Rejestracja lub Zaloguj
logo operatora GateSMS.Eu

WYSYŁKA SMS     ODBIÓR SMS     EMAIL2INFO     NARZĘDZIA DLA DEWELOPERÓW     ☎ 48 22 350 7 000 

Email2Info - Powiadomienia SMS o nowej poczcie e-mail

Zapraszamy do korzystania z narzędzia za pomocą którego w łatwy sposób ustawisz powiadomienia o otrzymaniu poczty e-mail. Jeżeli Twój usługodawca nie oferuje usługi przesyłania informacji sms o nadejściu poczty e-mail lub sprzedaje taką usługę zbyt drogo, to zapraszamy Cię do skorzystania z naszej oferty. Cennik smsów znajdziesz na tej stronie

Ustawienie usługi
Zaloguj się do usługi Email2Info, jeżeli nie wiesz jak to zrobić możesz dowiedzieć się tutaj. Po poprawnym zalogowaniu wyślij wiadomość e-mail na adres a w temacie wpisz na telefon, następnie po otrzymaniu potwierdzenia ustawienia usługi należy wylogować się z systemu Email2Info. Wylogowanie polega na wysłaniu wiadomość e-mail z tematem koniec.


Ustawienie poczty e-mail
Zaloguj się do serwera pocztowego u swojego usługodawcy, następnie przejdź do miejsca gdzie można ustawić przekierowanie poczty. W miejsce gdzie należy podać adres e-mail na który będą przesyłane kopie wiadomości należy wpisać ten adres oraz koniecznie zaznaczyć opcję pozostaw kopie listów w skrzynce.

To cała konfiguracja usługi, w dowolnym momencie możesz skasować przekierowanie i sms-y nie będą przychodzić. Możesz również wyłączyć usługę, po zalogowaniu wysyłasz e-mail z tematem na telefon. Otrzymasz stosowne potwierdzenie.

Sprawdź nasze inne usługi. Oferujemy zdalne podłączenie Twoich aplikacji za pomocą SMS WebApi.
Rejestracja - ponad 20 darmowych smsów na start

Komunikaty


GateSMS.Eu integrator masowych usług sms dla automatycznych systemów teleinformatycznych. Naszym klientom oferujemy szybki routing wiadomości w niskiej hurtowej cenie.
WebApi: Java, php, asp, ruby, dowolna inna platforma, internetowa bramka sms, premium sms, informacje przez email
© 2002 - 2020 MAK - Wersja systemu: 1.5 Czas generowania strony: 0.022 sek.

Dzisiaj jest: 20/09/2020 08:56:17
Pokaż QR Foto Kod