logo operatora GateSMS.Eu Aplikacje mobilne Zastosowania Testowa bramka sms Cennik Kontakt Regulamin Podłącz się do nas - Rejestracja lub Zaloguj

WYSYŁKA SMS     APLIKACJE MOBILNE     EMAIL2INFO     NARZĘDZIA DLA DEWELOPERÓW     48 505 165 092 

Aplikacje mobilne, erp, crm, projektowanie, programowanie dla klienta
ciekawe kiedy wyjdzie słońce?
Programowanie aplikacji web (back-end) i mobile (front-end)

W codziennej pracy posługujemy się
PHP
HTML
JavaScript (jQuery, casperjs, phantomjs)
SQL (PostgreSQL)
Java (Android)
C# (Xamarin, iOS)

Od ponad 20 lat z powodzeniem produkuję gotowe rozwiązania lub współpracuję przy tworzeniu i realizacji rozwiązań dla innych. W latach 90 ubiegłego stulecia programowałem w Basic-u pod DOS-em, dla Atari, ZX-Spectum, pod koniec lat 90 Visual Basic (Access), HTML, PHP. W 2000 roku uczestniczyłem przy realizacji portalu gazety wyborczej. W między czasie stworzyłem kilka mniejszych indywidualnych projektów w C++ (Builder Borlanda), pomiędzy 2002-2004 próba napisania CRM w międzynarodowym składzie dla spółki Expo Media Group. Do 2009 rozwój systemu sprzedaży, kontroli i obiegu dokumentów dla biura tłumaczeń. 2010, system do masowej wysyłki sms integrujący łącza z operatorami oraz wieloma modemami gsm, 2011-2014 system do zarządzania organizacją społeczną. Od 2015 do teraz zaangażowany w realizację modułów z których można budować aplikacje mobilne w szybszy i wydajniejszy sposób.

Cel
Moim zamierzeniem jest stworzenie zespołu który posługując się gotowymi i dobrze przetestowanymi modułami (fragmentami kodu) może budować aplikacje na obie platformy wydajniej niż inni. Dzięki tej przewadze możemy naszym klientom zaproponować konkurencyjne ceny i oferować sprawdzone rozwiązania.

Realizacja
Preferujemy model współpracy polegający na przyjęciu projektu wraz z wytycznymi wykonania i materiałami, a następnie oddanie projektu w wersji źródłowej tak aby firma zamawiająca miała możliwość sama generowania pliku wynikowego i kolejnych wersji niezależnie czy my będziemy przyszłymi developerami.

Ofertę współpracy kieruję do start-up'ów, tych którzy mają indywidualne (firmowe) projekty, agencji reklamowych, softaware house, firm zajmujących się produkcją systemów web (crm), itp.

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą.

Jeżeli cenisz bezpośrednią współpracę z człowiekiem który będzie realizował twój pomysł to nie wahaj się i napisz w czym jet rzecz.
Dziękuję i zapraszam,
Marcin Kania
Jeżeli jesteś zainteresowan(a)y chcesz porozmawiać, skontaktuj się z nami.

Zarejestruj się i przetestuj nasze usługi za darmo. Zawsze możesz zrezygnować bez ponoszenia konsekwencji.
Rejestracja - ponad 20 darmowych smsów na start

Rootpay S.A


GateSMS.Eu integrator masowych usług sms dla automatycznych systemów teleinformatycznych. Naszym klientom oferujemy szybki routing wiadomości w niskiej hurtowej cenie.
WebApi: Java, php, asp, ruby, dowolna inna platforma, internetowa bramka sms, premium sms, informacje przez email
© 2002 - 2019 MAK - Wersja systemu: 1.5 Czas generowania strony: 0.018 sek.
services of mobile developers

Dzisiaj jest: 13/11/2019 00:49:24
Pokaż QR Foto Kod