logo operatora GateSMS.Eu Zastosowania Testowa bramka sms Cennik SMS Web Api Skrypty Kontakt Regulamin Podłącz się do nas - Rejestracja lub Zaloguj

WYSYŁKA SMS     EMAIL2INFO     NARZĘDZIA DLA DEWELOPERÓW     ☎ 48 505 165 092 

Aplikacje mobilne, erp, crm, projektowanie, programowanie dla klienta
ciekawe kiedy wyjdzie słońce?
Programowanie aplikacji web (back-end) i mobile (front-end)

W codziennej pracy posługujemy się
PHP
HTML
JavaScript (jQuery, casperjs, phantomjs)
SQL (PostgreSQL)
Java (Android)
C# (Xamarin, iOS)

Od ponad 20 lat z powodzeniem produkuję gotowe rozwiązania lub współpracuję przy tworzeniu i realizacji rozwiązań dla innych. W latach 90 ubiegłego stulecia programowałem w Basic-u pod DOS-em, dla Atari, ZX-Spectum, pod koniec lat 90 Visual Basic (Access), HTML, PHP. W 2000 roku uczestniczyłem przy realizacji portalu gazety wyborczej. W między czasie stworzyłem kilka mniejszych indywidualnych projektów w C++ (Builder Borlanda), pomiędzy 2002-2004 próba napisania CRM w międzynarodowym składzie dla spółki Expo Media Group. Do 2009 rozwój systemu sprzedaży, kontroli i obiegu dokumentów dla biura tłumaczeń. 2010, system do masowej wysyłki sms integrujący łącza z operatorami oraz wieloma modemami gsm, 2011-2014 system do zarządzania organizacją społeczną. Od 2015 do teraz zaangażowany w realizację modułów z których można budować aplikacje mobilne w szybszy i wydajniejszy sposób.

Cel
Moim zamierzeniem jest stworzenie zespołu który posługując się gotowymi i dobrze przetestowanymi modułami (fragmentami kodu) może budować aplikacje na obie platformy wydajniej niż inni. Dzięki tej przewadze możemy naszym klientom zaproponować konkurencyjne ceny i oferować sprawdzone rozwiązania.

Realizacja
Preferujemy model współpracy polegający na przyjęciu projektu wraz z wytycznymi wykonania i materiałami, a następnie oddanie projektu w wersji źródłowej tak aby firma zamawiająca miała możliwość sama generowania pliku wynikowego i kolejnych wersji niezależnie czy my będziemy przyszłymi developerami.

Ofertę współpracy kieruję do start-up'ów, tych którzy mają indywidualne (firmowe) projekty, agencji reklamowych, softaware house, firm zajmujących się produkcją systemów web (crm), itp.

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą.

Jeżeli cenisz bezpośrednią współpracę z człowiekiem który będzie realizował twój pomysł to nie wahaj się i napisz w czym jet rzecz.
Dziękuję i zapraszam,
Marcin Kania
Jeżeli jesteś zainteresowan(a)y chcesz porozmawiać, skontaktuj się z nami.

Zarejestruj się i przetestuj nasze usługi za darmo. Zawsze możesz zrezygnować bez ponoszenia konsekwencji.
Rejestracja - ponad 20 darmowych smsów na start

Rootpay S.A


GateSMS.Eu integrator masowych usług sms dla automatycznych systemów teleinformatycznych. Naszym klientom oferujemy szybki routing wiadomości w niskiej hurtowej cenie.
WebApi: Java, php, asp, ruby, dowolna inna platforma, internetowa bramka sms, premium sms, informacje przez email
© 2002 - 2017 MAK - Wersja systemu: 1.5 Czas generowania strony: 0.01 sek.
services of mobile developers

Dzisiaj jest: 27/07/2017 18:29:49
Pokaż QR Foto Kod