SMS Web Api Skrypty Testowa bramka sms Zastosowania Cennik Kontakt Regulamin Informacje Podłącz się do nas - Rejestracja lub Zaloguj
logo operatora GateSMS.Eu

WYSYŁKA SMS     ODBIÓR SMS     EMAIL2INFO     NARZĘDZIA DLA DEWELOPERÓW     ☎ 48 22 350 7 000 

USSD - Serwer wiadomości

USSD (ang. Unstructured supplementary service data) to mechanizm używany w sieciach GSM i UMTS umożliwiający bezpośrednią komunikację pomiędzy telefonem komórkowym a poszczególnymi elementami sieci komórkowej. Operacje USSD mogą być inicjowane przez aplikacje zewnętrzne lub bezpośrednio przez użytkownika za pomocą klawiatury (MMI).

USSD wykorzystywane jest na przykład do aktywowania usług (przekierowania rozmów przychodzących), zasilenia konta za pomocą telekodu lub sprawdzania dostępnego limitu na koncie użytkownika rozliczającego się w systemie Prepaid.
Źródło: wikipedia

badanie opinii, uruchamianie usług na serwerze, obsługa info linii, głosowania
Usługa dotychczas dostępna tylko dla operatorów sieci komórkowy umożliwia zdalne nawiązanie połączenia, przesyłania oraz odbierania informacji. Dzięki temu możliwe staje się zaprogramowane dowolnych akcji generowanych na dowolnym serwerze sterowanych za pomocą telefonu komórkowego.

Wypróbuj nasze przykładowe usługi.
Zaloguj się do systemu i przejdź do zakładki KOLEJKA/HISTORIA i następnie USSD.
Nie strać szansy,
to narzędzie zmieni jakość komunikacji
z klientem i pracownikami.
Dokumentacja techniczna komunikacji z serwerem USSD

Dowolna aplikacja z obsługą sms

Dzięki nowej funkcjonalności Twoje aplikacje będą mogły komunikować się z ponad 42 milionami telefonów w Polsce. Przyłącz się do nas i czerp korzyści z udostępniania usług sms. Pozwól aby Twoi klienci skorzystali z tej funkcji. Proponujemy przejrzysty model biznesowy polegający na sprzedaży Partnerowi usług po cenach niższych niż w cenniku. Wszystkie potrzebne narzędzia i dokumenty znajdziesz po zalogowaniu do systemu. Przyłącz się do nas.


Komunikaty


GateSMS.Eu integrator masowych usług sms dla automatycznych systemów teleinformatycznych. Naszym klientom oferujemy szybki routing wiadomości w niskiej hurtowej cenie.
WebApi: Java, php, asp, ruby, dowolna inna platforma, internetowa bramka sms, premium sms, informacje przez email
© 2002 - 2020 MAK - Wersja systemu: 1.5 Czas generowania strony: 0.021 sek.

Dzisiaj jest: 25/10/2020 12:34:17
Pokaż QR Foto Kod