SMS Web Api Skrypty Testowa bramka sms Zastosowania Cennik Kontakt Regulamin Informacje Podłącz się do nas - Rejestracja lub Zaloguj
logo operatora GateSMS.Eu

WYSYŁKA SMS     ODBIÓR SMS     EMAIL2INFO     NARZĘDZIA DLA DEWELOPERÓW     ☎ 48 22 350 7 000 

SPEEDsms - Szybkie usługi przesyłu sms dla wymagających

Ofertę kierujemy do klientów którzy poszukują szybkich i sprawdzonych metod przesyłania wiadomości sms. Tam gdzie ważne są sekundy przy dostarczaniu informacji usługa SPEEDsms sprawdza się rewelacyjnie.

SPEEDsms różni się od pozostałych usług głównie szybkością dostarczenia pod wskazany numer. Przeciętnie już po 6 sekundach klient otrzymuje komunikat. Jeżeli chcesz przetestować usługę, przejdź do Testowej bramki sms i wybierz nadawcę Speed sms.

Przygotowaliśmy uniwersalne WebApi dzięki któremu łatwo zintegrujesz swoje oprogramowanie z naszym serwerem. Możesz liczyć na naszą współpracę na każdym etapie wdrożenia.

Proponujemy zastosowanie komunikacji SPEEDsms w obszarach działania:

  • usługi bankowe, ubezpieczeniowe, alarmowe, zabezpieczające
    potwierdzanie płatności, kody jednorazowe, hasła, informacje alarmowe
Koszt wysyłki pojedynczej wiadomości SPEEDsms jest równy cenie wiadomości Biznes SMS z wykupionego pakietu. Nasza oferta jest najbardziej konkurencyjną stawką dostępną na rynku.
Dowolna aplikacja z obsługą sms

Dzięki nowej funkcjonalności Twoje aplikacje będą mogły komunikować się z ponad 42 milionami telefonów w Polsce. Przyłącz się do nas i czerp korzyści z udostępniania usług sms. Pozwól aby Twoi klienci skorzystali z tej funkcji. Proponujemy przejrzysty model biznesowy polegający na sprzedaży Partnerowi usług po cenach niższych niż w cenniku. Wszystkie potrzebne narzędzia i dokumenty znajdziesz po zalogowaniu do systemu. Przyłącz się do nas.


Komunikaty


GateSMS.Eu integrator masowych usług sms dla automatycznych systemów teleinformatycznych. Naszym klientom oferujemy szybki routing wiadomości w niskiej hurtowej cenie.
WebApi: Java, php, asp, ruby, dowolna inna platforma, internetowa bramka sms, premium sms, informacje przez email
© 2002 - 2020 MAK - Wersja systemu: 1.5 Czas generowania strony: 0.021 sek.

Dzisiaj jest: 25/10/2020 11:03:19
Pokaż QR Foto Kod